Kristal Işık , Theragem :

Image description

Theragem nedir?
Dielektrik resonans tedavisi (Kristal Işık Terapi – CLT ), kristallerin yalıtkanlık ve yansıtıcılık özelliklerini doğal iyileştirici frekanslar ve renk ile birlikte kullanarak canlı hücrelerin (dokular, kemikler, organlar ve salgı bezleri) titreşim hızlarını ve enerjilerini dengeler.
Bazı hastalıklar normalde sağlıklı vücut hücrelerinin hakkı olan enerjiyi sömürerek varlıklarını sürdürürler. Kristal Işık Terapisi yanlış yönde dağılmış olan enerjilerin ait oldukları bölgeye iadesini sağlar.
Yüksek enerji gösteren bölgelere serinletici kristaller ve düşük enerji gösteren bölgelere uyarıcı kristaller kullanarak yapılan Theragem terapisi kişinin biyolojik enerjisinin dağılımını düzenleyerek bağışıklık sistemini destekler.
İnsan vücudu elektro-manyetik enerjiden oluşan bir enerji alanına sahiptir.Kristaller ise evrendeki doğal elektro-manyetik enerji depolarıdır. Kristallerin güçlü renkleri yaydıkları enerjinin frekansını belirler- bu enerji cilt altına işeyerek vücudumuzdaki hücreleri etkileyebilecek güçtedir. Theragem doğadaki iyileştirici frekansları renk, ışık ve kristaller ile birleştirerek vücudun hücre, doku ve organlarındaki titreşim hızlarını düzenlemek yoluyla homeostazı sağlayarak çabuk ve kalıcı sonuçlara ulaşır.
Theragem teknolojisi nasıl gelişti?
Işık, güneş enerjisi, renk ve kristallerin tıbbi etkileri binlerce yıl önce farkedilmişti. Dünyadaki çeşitli kültürlerden doktorların ve şifacıların kıymetli ve yarı kıymetli taşları tedavilerinde kullandıkları bilinmektedir. Mısır, Yunan, Çin, Hint ve İran’da kristallerle yapılan tedavilerin önemli bir yeri vardı. Maya, İnka, Tibet, Kuzey Amerika, Çin ve Doğu Hint medeniyetlerinde kıymetli ve yarı kıymetli taşlar ile yapılan tıbbi tedavilere ait kanıtlar bulunmaktadır.
Theragem nasıl çalışıyor?
The Theragem Kristal Işık Terapisi son derece rahatlatıcı ve yan etkisi olmayan bir tedavi olduğundan terapi kişiler için keyifli bir deneyimdir. Kristal kupaların takıldığı iki adet elektromanyetik lamba, tedavi edilecek vücut bölgesine belirli uzaklıkta konumlandırılır.
Etkin ve kalıcı bir sonuç elde etmek için genellikle birden fazla seans gerekmektedir. İdeal olarak haftada iki seans önerilse de haftada bir seanslarla da güzel sonuçlar elde edilmektedir.
Sorunun cinsine göre Theragem, zümrüt ya da mavi safir kristalin enerjisini renk ve ışığın iyileştirici frekanslarıyla birleştirerek vücuda vererek enflamasyonu etkin bir şekilde azaltır. Bu da insanın enerji sistemindeki elektro manyetik durumu düzelterek vücuttaki hücrelerin vibrasyon hızlarını etkiler. Zümrütün yangı giderici, spazm açıcı ve konvülsüyon giderici özellikleri sayesinde yüksek enerji fazlalığı nedeniyle ortaya çıkan akne ve dermatit gibi sorunların giderilmesinde yararlıdır. Sedef hastalığında ise mavi safir kullanılarak hücre dengelenir ve aşırı cilt hücresi yapımı yavaşlatılır.
Theragem hangi durumlarda kullanılır?
Theragemin aşağıdaki hastalıklar konusunda protokolleri bulunmaktadır:
Bağımlılıklar, depresyon, yüksek kolesterol, diyabet, alzheimer, otizm, epilepsi, parkinson, egzema, sedef, rozasea, scleroderma, akne, prostat problemleri, saç dökülmesi, kansızlık, iştahsızlık, anksiyete ve panik bozukluğu, artrit, astım ve allerjiler, bel ağrıları, görme bozuklukları, kan basıncı ile ilgili sorunlar, kan hastalıkları, bronşit, kandida, karpal tünel sendromu, kıkırdak ile ilgili sorunlar, siroz, abse, koma, konjunktivit, sistit, duygusal şok, göz iltihapları ve yaralanmaları, herpes enfeksiyonları, influenza, insomnia, huzursuz barsak sendromu, sarılık, ME, MS, kas ve kemik hastalıkları, sinir hastalıkları, nöralji, nörit, ödem, ağrılar, yangılar, felç, filebit, plörezi, pre-menstrual sendrom, basınç ülserleri, disk kaymaları, repetitive strain, romatizma, skleroz, siyatik , zona, spor yaralanmaları, stres, inme, cilt problemleri, tromboz.

Theragem Avrupa CE standardına ve FDA onatına sahiptir.

Theragem hakkında ayrıntılı bilgi için: Dr Faik Selcen (05323342254) Kuantum Sağlık, İnşirah Caddesi 25/1 Bebek www.kuantumsaglik.com